NabízenéSlužby

Služba OzonExpress je Vám k dispozici téměř kdykoliv, stačí se objednat dostatečně dopředu.

Možnosti využití

Trápí Vás nepříjemné zápachy, které se usadili ve Vašem bytě nebo autě? Není nic jednoduššího, než se jich prostě zbavit. Není to tak těžké, jak se může na první pohled zdát. Poradíme si i s pachy v nábytku, kobercích a ve zdech.

Zlikvidujeme zápach hniloby, zatuchliny, pach po psovi, kočce ale i zdroj zápachu, který nemůžete najít.

N

Dům nebo byt

Nechte si vyozonovat Váš domov. Vytvoříme Vám 100% sterilní životní prostor s příjemně svěží vůní ikdyž doma kouříte.
N

Dopravní prostředky

Vydezinfikujeme Vám interiér Vašeho vozu i s klimatizací. Za 15min Vaše auto vonět jako nové.
N

Interiér sportovišť

Šatna ve Vašem hokejovém klubu bude vonět jako kdyby se jí prohnala letní bouřka. Vybavení, které tak těžko perete, můžeme vzít jedním tahem.

N

Restaurační zařízení

Z Vaší provozovny uděláme oázu čistoty a čerstvého vzduchu. V kuchyni nebude jediný parazit a ještě se můžete těšit na certifikát „Prostor ošetřen ozonem“

Kolik mě to bude stát?

Doprava po Praze 150 Kč.

Při objednání ozonování bytu nabízíme ozonování automobilu za zvýhodněnou cenu 250,-. 

Spočítejte si Vaši cenu

* K ceně nutno přičíst 150,-Kč za dopravu po Praze, popřípadě 9,9,-Kč/Km mimo Prahu.

* Čas expozice berte prosím jako orientační. Rozpad molekuly ozonu je totiž závislý na mnoha faktorech jako je například vlhkost, nebo teplota vzduchu. Výpočet počítá s běžnou vlhkostí cca 40% a teplotou 25°C. Čím vyšší jsou hodnoty, tím se doba expozice prodlužuje.

Jak ozonování probíhá?

 

1. Kontaktujte nás

Objednejte službu telefonicky, emailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Náš operátor s Vámi dohodne termín a zjistí veškeré informace, podstatné pro správnou aplikaci.

2. Doba aplikace

Dle velikosti ozonovaných prostor bude určena doba aplikace, o které Vás budeme informovat později, nebo hned při objednávce.

3. Aplikace

V dohodnutý termín k Vám dorazí náš technik. Změří teplotu, vlhkost, provede výpočet a umístí zařízení. Následně prostor hrmeticky uzavře a zajistí proti vniknutí osob, nebo zvířat. Jsou li v prostoru květiny, před aplikací je vynese ven a po akci opět vrátí na své místo.

4. Dokončení

Jak je proces ukončen, vstoupí technik do prostoru a zařízení vypne, odstraní překážky a vyvětrá. Do hodiny od ukončení ozonování bude Váš prostor připraven jako nový.

Nejčastěji kladené otázky

Můžou být v době čistění lidé v místnosti?

Ne! Ozon ve vysoké koncentraci je toxický. Je třeba počkat až odvede svou práci a promění se na kyslík.

Je čistící proces bezpečný?

Naprosto! Po aplikaci a době nutné k rozpadu molekuly ozonu lze do prostor bezpečně vstoupit a užívat si sterility s příjemně svěžím ovzduším.

Je v ceně záruka na službu?

Můžeme Vám na rozdíl od konkurence zaručit vysokou kvalitu našeho zařízení, které dokáže díky patentované technologii vyrábět lékařský ozon. Běžné stroje totiž fungují na bázi výboje mezi kovovými deskami, ty pak vytváří toxický ozon znečištěný mikroskopickými částečkami kovu. To u nás nehrozí! Dezinfikujeme i operační sály.

Poradí si dezinfekce se všemi druhy bakterií a virů?

Ano. Dosud není známa bakterie, vir ani plíseň, která by ozonu odolala.

Je dezinfekce účinná proti koronaviru?

Ano. 

Je třeba prostor před dezinfekcí vystěhovat?

Ne! Vysoká koncentrace je ale nebezpečná pro lidi, zvířata a rostliny. Je proto nutné prostor uzavřít a rostliny vynést.

Jak se ozon pohybuje v uzavřených prostorách?

Ozon je těžší než vzduch, proto ihned po výrobě padá k zemi kde půl hodiny pracuje, než se rozpadne. Díky výpočtu našich techniků ale dokážeme prostor naplnit ozonem celý, dojde tak k 100% dezinfekci.

Je možné ihned po dezinfekci místnost zase používat?

Záleží na intenzitě procesu. Pokud je odstraňován silný zápach, musí být koncentrace velmi vysoká a proto se pak déle větrá. Zpravidla lze ale říci, že do hodiny po skončí procesu lze prostory dále využívat.

Kontakt

Objednávejte

Napište nám

Adresa

STYLE4YOU s.r.o.
U Továren 999
Praha – Hostivař

Facebook

Napište nám

OzonExpres je projektem společnosti SYTLE4YOU s.r.o. se sídlem Hrabačovská 166, Praha – Dolní Počernice